allround magazijnmedewerker - Adimec Holding B.V.
Eindhoven, NB 5657 EA
Over de vacature
Adimec Advanced Image Systems bv
Excellence in Imaging
Adimec is op zoek naar een
allround magazijnmedewerker
die affiniteit heeft met logistieke processen. Je komt te werken in een dynamische organisatie met een informele cultuur en korte beslislijnen. Het gaat om een functie met werkdagen van maandag t/m vrijdag in dagdienst. In ons magazijn werk je direct samen met 2 andere collega’s. Samen zorg je er dagelijks voor dat alles in het magazijn op orde is.
De werkzaamheden
Het doel van de functie is het fysiek en administratief beheren van goederen van Adimec vanaf het ontvangen van goederen tot en met de uitgave van goederen. Tot de werkzaamheden behoren:
Goederenontvangst
Het picken, (eventueel) afboeken, inpakken en beschikbaar stellen van goederen, zodat goederen tijdig en volledig kunnen worden verstrekt. Hierbij zorg je ervoor dat de administratie in het ERP-systeem op orde is.
Goederenuitgifte
Het in ontvangst nemen, controleren, administratief verwerken, inspecteren en op voorraad leggen van goederen. Ook hierbij is het van belang dat de fysieke voorraad in het ERP-systeem correct staat. Uiteraard zorg je ervoor dat de goederen bij ontvangst goed gecontroleerd worden.
Magazijnonderhoud
Het uitvoeren van diverse werkzaamheden aan de magazijnvoorraad en -infrastructuur, zodat goederenontvangst, goederenopslag en goederenuitgifte efficiënt verlopen.
Signaleren en verbeteren
Het signaleren en analyseren van verbeterkansen en het vervolgens coördineren van deze verbeterprojecten. Denk aan het verhogen van de output, het reduceren van de kosten of het verlagen van de doorlooptijden van de werkzaamheden.
Wat vragen wij van jou?
We zijn op zoek naar iemand die:
een mbo-niveau 3/4 opleiding heeft genoten (de voorkeur heeft een logistieke opleiding);
een goede beheersing heeft van de Nederlandse taal in woord en geschrift;
stressbestendig, punctueel en analytisch ingesteld is;
een echte teamspeler is;
een gezonde drive heeft en flexibel is ingesteld;
energie haalt uit het signaleren en oppakken van verbeterkansen;
(Indien je enige logistieke ervaring hebt, is dit een pré.)
Wat bieden wij jou?
Vanzelfsprekend bieden wij je een goed (marktconform) salaris, pensioenvoorziening en reiskostenvergoeding. Maar nog belangrijker: je komt terecht in een organisatie waarin de mens centraal staat. We bieden onze medewerkers veel vrijheid om hun werk zelfstandig te organiseren. Er zijn voldoende kansen voor persoonlijke ontwikkeling en geen enkele dag is hetzelfde. Verder kom je terecht binnen een enthousiast team dat graag samen met jou de uitdaging aangaat.
Onze personeelsvereniging organiseert leuke activiteiten waarbij je kan denken aan BBQ’s, bowlen, karten en andere leuke activiteiten. Ook hebben we iedere vrijdagmiddag een borrel waar je je collega’s nog beter kunt leren kennen. Last but not least zijn de Adimec collega’s altijd bereid om je de helpende hand toe te steken, zodat je je snel thuis voelt binnen onze organisatie.
Wil je meer weten over deze vacature?
Neem dan contact op met onze HR-afdeling, via:
Tel: 040 235 39 00
Mail: recruitment@adimec.com
Over Adimec
Adimec is een middelgrote multinational, die technisch hoogwaardige camera’s ontwerpt, produceert en verkoopt. We zijn een project gedreven organisatie en we hebben alle technische disciplines onder één dak.
Het hoofdkantoor van Adimec is gevestigd in Eindhoven en op deze locatie zijn circa 115 medewerkers werkzaam. Wereldwijd zijn er bij Adimec circa 130 collega’s werkzaam (verdeeld over het hoofdkantoor in Eindhoven en de buitenlandse Business Offices in Singapore, Japan, Korea, de Verenigde Staten en China).
Adimec heeft meer dan twintig jaar ervaring en werkt wereldwijd nauw samen met toonaangevende OEM’s (Original Equipment Manufacturers) in drie marktsegmenten, namelijk:
Bron : Adimec Holding B.V.